Підручник здоров'я, безпека та добробут 6 клас [Тагліна О.] 2023




(Завантажити/Переглянути) Підручник здоров'я, безпека та добробут 6 клас [Тагліна О.] 2023

Завантажити файл: 6k_o_t_2023.pdf [16.25 Mb] (завантаженний: 1)
Переглянути файл онлайн: 6k_o_t_2023.pdf


Модуль 1. Суспільний добробут
§ 1. Добробут: суспільний добробут. Складники суспільного добробуту (рівень і умови життя громади) (Сторінка 6)
Модуль 2. добробут і вміння вчитися
§ 2. Уміння вчитися та навчальний прогрес. Особистий розвиток та навчання (Сторінка 12)
§ 3. Способи ефективного навчання, розвиток пам’яті та уваги (Сторінка 17)
§ 4. Менеджмент навчання, огляд своєї діяльності та планування (Сторінка 21)
§ 5. Організація відпочинку та позашкільних активностей (Сторінка 26)
§ 6. Індивідуальне й групове навчання (Сторінка 31)
Модуль 3. Добробут ! безпека в соціумі
§ 7. Соціальне середовище і безпека. Види небезпек (природні, техногенні, соціальні). Ризики й небезпеки. Поняття про ризик. (Сторінка 38)
§ 8. Виправдані і невиправдані ризики. Оцінка ризиків у щоденному житті (Сторінка 45)
§ 9. Екстремальні й надзвичайні ситуації. Небезпеки природного середовища. Наслідки забруднення довкілля для життя і здоров’я людини. Способи збереження природного середовища (Сторінка 53)
§ 10. Алгоритми дій у небезпечних ситуаціях соціального походження. Допомога в разі небезпеки (Сторінка 59)
§ 11. Безпека у віртуальному середовищі. Безпечне спілкування (Сторінка 70)
Модуль 4. Добробут та громадське здоров'я
§ 12. Громадське здоров’я. Право на здоров’я. Права дитини (Сторінка 78)
§ 13. Збереження здоров’я та забезпечення якісного й повноцінного життя людей. Спорт для всіх. Відомі українці й українки, які досягли значних успіхів у сфері здоров’я та безпеки (Сторінка 83)
§ 14. Захист здоров’я населення (профілактика, вакцинація, карантин). Медичні послуги. Санітарний нагляд (Сторінка 86)
§ 15. Уплив соціуму на здоров’я. Наслідки соціальних упливів на здоров’я, безпеку й добробут (Сторінка 93)
§ 16. Соціальна небезпека інфекційних захворювань (епідемії та пандемії). Соціальні наслідки неінфекційних захворювань та їх профілактика. Запобігання дискримінації людей, що мають туберкульоз, СНІД, СОУІБ-19 (Сторінка 98)
§ 17. Громадське харчування. Вулична їжа. Маркування харчових продуктів та їх фортифікація. Національна кухня (Сторінка 104)
§ 18. Види реклами. Соціальна реклама. Комерційна реклама. Уплив реклами на рішення людини (Сторінка 110)
Модуль 5. Добробут, співпраця та спілкування
§ 19. Ефективна співпраця. Допомога іншим особам. Підтримка осіб з особливими потребами (Сторінка 116)
§ 20. Прийняття відмінностей між людьми. Толерантне ставлення до поглядів і переконань, інтересів та потреб інших осіб. Повага до ідей інших осіб (Сторінка 122)
§ 21. Ефективне спілкування. Стилі спілкування людей. Засоби комунікації. Розуміння своїх емоцій та емоцій інших людей. (Сторінка 126)
§ 22. Поняття конфлікту. Види і способи розв’язання конфліктів. Самоконтроль у конфліктних ситуаціях (Сторінка 130)
§ 23. Стосунки з однолітками. Підліткові компанії. Протидія виявам агресії й насилля в учнівському середовищі (Сторінка 138)
Модуль 6. Добробут і підприємливість
§ 24. Підприємливість для вирішення потреб громади (Сторінка 146)
§ 25. Власні та спільні цілі. Розвиток. Наполегливість у навчанні та діяльності для власного добробуту й добробуту громади (Сторінка 150)
§ 26. Діяльність зі створення цінності для інших осіб (Сторінка 155)
§ 27. Фінансова грамотність та фінансова безпека. Культура споживання. Поведінка відповідального споживача (Сторінка 158)
§ 28. Потреби людини та обмеженість ресурсів. Повторна переробка, повторне використання (Сторінка 162)
§ 29. Бережливе ставлення до власного майна і недоторканність чужого (Сторінка 167)
§ 30. Доброчинність. Ознаки доброчинності: гуманність, чуйність, повага до ідей інших осіб, підтримка осіб з особливими потребами (Сторінка 171)
§ 31. Повага до живих істот, співчуття, протидія жорстокому поводженню з тваринами (Сторінка 176)
§ 32. Волонтерство. Волонтерський рух в Україні (Сторінка 181)

iconПідручник Тагліна Ранок 2023 Завантажити Скачати Зберегти Основи здоров'я 6 клас Здоров'я безпека та добробут
Якщо помітили в тексті помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, дякуємо за співпрацю
Похожі публикації

    Підручник здоров'я, безпека та добробут 6 клас [Поліщук H.М.] 2023

    У даній новині можна ознайомитися з підручником для закладів загальної середньої освіти, який кожен охочий може завантажити або переглянути онлайн. Все викладено у простому вигляді. Підручник: здоров'я, безпека та добробут 6 клас. Видавництво: "Грамота" Київ. Автор підручника: Поліщук H.М. Рік...

    Підручник здоров'я, безпека та добробут 6 клас [Хитра 3.М., Романенко О.А.] 2023

    У даній новині можна ознайомитися з підручником для закладів загальної середньої освіти, який кожен охочий може завантажити або переглянути онлайн. Все викладено у простому вигляді. Підручник: здоров'я, безпека та добробут 6 клас. Видавництво: "Оріон" Київ. Автори підручника: Хитра 3.М., Романенко...

    Підручник здоров'я, безпека та добробут 6 клас [Гущина Н., Василашко І.] 2023

    У даній новині можна ознайомитися з підручником для закладів загальної середньої освіти, який кожен охочий може завантажити або переглянути онлайн. Все викладено у простому вигляді. Підручник: здоров'я, безпека та добробут 6 клас. Видавництво: "Освіта" Київ. Автори підручника: Гущина Н., Василашко...

    Підручник здоров'я, безпека та добробут 6 клас [Фука М.М., Здирок О.М., Василькевич С.І.] 2023

    У даній новині можна ознайомитися з підручником для закладів загальної середньої освіти, який кожен охочий може завантажити або переглянути онлайн. Все викладено у простому вигляді. Підручник: здоров'я, безпека та добробут 6 клас. Видавництво: "Астон" Тернопіль. Автори підручника: Фука М.М., Здирок...
У цій публікації ще немає коментарів. Бажаєте розпочати обговорення але перед публікацією, радимо ознайомитися з правилами!

Реклама
Что Вас интересует больше?
Ми в соціальних мережах
Хмаринка тегів